Hakkımızda

Sağlam Ahşap Kutu

2007 yılında deneyimli kadrosuyla kurulan ve ahşap promosyon malzemeleri üretiminde çalışmalarını sürdüren firmamız promosyon sektörünün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Kuruluşundan bu yana el emeği, göz nuru yüzlerce özgün tasarıma imza atan SAĞLAM AHŞAP KUTU AHŞAP sektörün önde gelen firmalarına yaptığı fason üretimin yanı sıra ülkemizin saygın kuruluşlarına da özel tasarımlı ürünler sunmaktadır.

15 yılı aşkın bir süredir promosyon sektörünün ahşap ürün ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayan SAĞLAM AHŞAP KUTU , model tasarımından imalata, imalattan baskıya kadar her türlü üretim aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmekle birlikte grafik tasarımı, dia çekimi ve ofset baskı gibi yan hizmet kollarını da kendi bünyesinde oluşturmuştur.

Üretiminin her aşamasında yüksek teknoloji kullanmayı ilke edinen SAĞLAM AHŞAP KUTU  , baskı teknolojileri konusunda dünyadaki en son sistem olan Lazer baskı ünitesi ile üstün kaliteli ürünlerine müşterilerinin imzasını atmaktadır.

Ürettiği mamüllerin tamamında gerek hammadde ve gerekse ithal aksesuarlarda daima 1. sınıf malzeme kullanarak üstün kalite ilkesinden asla taviz vermemektedir.

Halen 200 m2 kapalı alanda üretimini sürdüren firmamız istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

Firmamız uzun yılları kapsayan bilgi ve deneyimleri ışığında sizlere hizmet vermekten ve değerli müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacaktır.